Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Oldalunk himnusza
A Fórum itt kettészakadt, törvény az nincs, csak akarat!
Két Tagunk folyton harcban áll, középút nincsen, ez szabály!

Hogy legyek bölcs és józan én, egy hordó lőpor tetején?


Rómeó és Júlia - Verona
Kocsma
Friss nyomok
Merthverun forrás
Szomb. Dec. 30 2023, 23:58
Pyria Thoraen
Brelvek
Pént. Dec. 29 2023, 20:18
Delilah Roatz
Rin
Hétf. Márc. 27 2023, 23:36
Rin
Misty Bethell
Kedd Szept. 06 2022, 19:46
Misty Bethell
Holdfény-árok
Vas. Szept. 04 2022, 19:35
Myrna Carpathia
A hónap posztolói
A hét posztolói

Cailan Darklord

 :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Vámpírok Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Hétf. Dec. 21 2020, 18:22
"A hatalom boldoggá és részeggé tesz, a büszkeség halottá."
KARAKTER ADATAI
NÉV:
Cailan Xerxész Daemon Darklord
KOR:
290 év
NEM:
Férfi
FAJ:
Vámpír
RANG:
Amyr
CSOPORT:
Déli Klán
FOGLALKOZÁS:
Uralkodó
MEGJELENÉS
Rövid haját általában rendezett szénakazalként hordja, hollószín szőrzet erősen megmutatkozik állán is, mit rendben tart. Szemei jeges kékek, bőre fakó, talán róla elmondható, hogy kripta szökevény. Általában könnyed páncélt visel, bal kezén erősített bőr kesztyűt, mi könyöke alá ér, jobb kezén könyök fölé érő fém kesztyűket, miknek ujjai vége hegyesített. Könnyebben és erősebben képes megragadni vele ellenfeleit. derekát erős és vastag bőr övvel védi, míg vállvédőt csak jobb vállán visel. Mellkasán fekete prém köpenyét egy fém lemez fogja össze, mi megvédi torkát és mellkasát. Csizmáján több fém is biztosítja lába védelmét.
MÁSIK ALAK
Egy vámpír vagyok, nincs másik alakom.
SZEMÉLYISÉG
Igyekszik minél jobb vezető lenni, talán ez az ami üvegrepesztés szinten ordít róla. Kisugárzása nemesi, nehezen lehet elképzelni, hogy álnokságon töri a fejét. Hideg, méltóságteljes Klán vezér vált belőle az idő lassú folyásában, aki csak a családja előtt hajlandó gyengédnek mutatkozni. Igyekszik bölcsen és megfontoltan dönteni, hiszen klánját sosem akarja túl nagy vésznek kitenni. Talán klánjától idegen módon, ő türelmes a végletekig. Nagyon kevés olyan dolog van, ami kihozza ebből a nyugodtságból. Nem csak háborúzik, hajlandó diplomáciára is, viszont, ha elpattan kötél idegzete kő kövön nem marad.
Viszont, mielőtt mindenki azt hinné, hogy egy karót nyelt, megkeseredett uralkodó, akit csak a háborúzás érdekel, közel sincs így. Ha baráti társaságban, vagy szeretteivel van, akkor, mint egy nagyra nőtt gyerek, mókázik, kacag és élvezi az életét.
ÉLETÚT
Mit mondhatnék? A robbanás előtt, mikor még a szüleim gyermekként kezeltek, akkor sem voltam, vagy lehettem igazán az. Korán tanította és elvárta apám a fegyelmet és szófogadást, mit ha nem kapott meg, hamar eljárt keze, legrosszabb esetben öve. Anyám ezzel szemben valamivel nyugodtabb lelkület nő, ki ki merte fejezni végtelen és sohasem fakuló szeretetét apámnak és nekem. Szeretem és tisztelem Ryne Ravenhelm-et, a nőt aki életet adott nekem.
Négy éves koromban már segédeszköz nélkül kellett felmásznom a vérhegy meredek oldalán. Természetesen leestem és eltörtem a csuklóm. Sosem feledem apám megvető pillantását, mit akkor vetett rám. Folyamatosan képeztetett és nem hagyott időt a gyermek koromnak. Különböző származású lényekkel kellett elsajátítanom a vívás gyakorlatát, míg apám oldalán a tervező asztalnál sajátíthattam el a taktikázás alapjait. Dajkáim megannyi mesét és háborút meséltek, hol őseim álltak a harcmezőn és győztek. Meséltek megannyi árulásról és felesleges vérontásról. Tanultam belőle és elhatároztam, ha én fejemre kerül a korona, másként cselekszem.
Damon elvárta, hogy kitanuljam a kínzás művészetét, amit Sanvaria L'espoir tanított saját kezűleg. Az első pár alkalommal elhánytam magam a borzalmaktól, amit megmutatott. Mind a mai napig hallom vészjósló kacaját ezzel kapcsolatban. Lassacskán viszont bele tanultam, noha büntetéseitől még mindig érzem sajogni ízületeimet, fülemben cseng jobb kezem apró csontjainak roppanó hangja.
Egészen addig jól ment minden, amíg a robbanás fel nem rúgta a világ rendjét és hozott létre újat. Egy olyat melyben nem volt helye egy fiatal ősvámpír vérrel rendelkező gyermeknek. Talán a megkönnyebbültem, mikor a robbanás lökéshulláma elsöpörte az apámat, sajnos vele együtt anyámat is. Néhány éves kóma után magamhoz térve kellett szembesülnöm a káosszal. A hadvezérek felhígították a klánt rengeteg Skaahim-okkal, nem véve figyelembe, hogy mi, tiszta vérűek folyamatosan kisebbségbe kerülünk ez által.
Új idők járnak, a változást pedig nem volt képes kezében tartani senki, mindenkinek nehezére esett alkalmazkodni és beletörődni mindenbe.
Mikor pedig a négy égtájnak megfelelően feloszlott a vérhegyi palota, a nyugati régió igen csak csendes volt. Valahol belül reménykedtem, hogy Astarot és Sophie Delaver utódja is életben maradt, hogy egy nap belép, magának követelve klánjának vezetését. Talán meghallgatták imáimat, hiszen nem sokkal utánam egy csodálatos tündér is felemelkedett. Noha fő feladatomul azt érzem, hogy mind a négy klán összefogjuk, meg szeretném ismerni közelebbről Catherina Delaver-t.
Cailan Darklord vagyok,  Damon Darklord és Ryne Ravenhelm ősvámpírok egyetlen gyermeke.
KÉPESSÉG

A vezető hangja: Kisugárzása miatt senki nem képes a szavába vágni és kénytelen végighallgatni mondandóját, s csak utána elmondani véleményét.
Ebből a másik csupán kényszert érez a hallgatásra, de amint befejezi ő is elmondhatja amit akar.
(Passzív)

Hold átka: Amikor az eget csak a Hold uralja Cailan semlegesíti maga körül a képességeket, viszont ennek az az ára, hogy nappal teljes mértékben védtelen.
(Passzív)

Árny szél: Teljes mértékben uralja a szelet, így képes haragjában tornádót idézni, vagy metsző szelet, mely pengeként mar az ellen húsába. Képes saját testét megemelni, így járása könnyed és gyorsabb mozgásra tesz szert. Képes a levegő hőmérsékletét lentebb vinni, ezzel némi hatalommal bír a jég felett is.
(Aktív)

Kataklizma: "Porból lettünk s porrá lészünk" mondják, nem is hiába, ugyanis képes egy vörös gömböt idézni vas markába, mely szintén vörösen fűstől, amit bármely tárgyhoz vagy élőlényhez érint, azonnal elveszíti testét.
(Aktív)

Fátyol szertartás:
1) Megbocsátás szertartása:Azokat, akiket így pusztít el lelkük ezen a síkon marad. Ezzel a szertartással a lelkek örök nyugalomra térnek a Fátyol túloldalán.
2) Hadba hívás szertartása:Az előző szertartás által túlvilágra bocsátott lelkeket képes magához hívni, hogy az ő oldalán harcoljanak az ő parancsnoksága alatt.
(Aktív)

A képességei eltulajdoníthatatlanok, ha valakinek sikerül is beleőrülne a mellékhatásokba.

KÉPZETTSÉG
Gyermek kora óta katonai kiképzésben volt része, így kiválóan képes harci taktikákat kigondolni illetve minden fegyvernemhez ért, volt elég ideje kitanulni.
Laochra-k tanították a gyorsabb hajlított pengék használatára.
A fegyverek forgatása mellet igen jó diplomata és folyamatosan edzésben tartja magát a Tabiri rangú vámpírral.
Ne gondold, hogy paktumokkal és papírokkal átverheted, hiszen tud írni, olvasni és nem mellesleg ért a joghoz is.
Ért a főzés tudományához, sokkal jobban mozog a konyhában, mint egyes kiskatonák.
Teljes mértékben otthon van az udvari etiketben és viselkedési formákban, valamint kiválóan táncol és énekel.
EGYÉB
A Kataklizma és a Fátyol szertartás képessége miatt folyamatos rémálmok gyötrik, melyek leginkább a Fátyol túloldalán lévő lelkek suttogásai.
Cailan Darklord
Cailan Darklord
Nyomok :
6
Vándorlás kezdete :
2020. Sep. 17.
Vissza az elejére Go down
Szer. Dec. 23 2020, 01:11




Kedves Cailan!


Örömmel fogadom el a vámpírok egy újabb tagját. A kép igazán tetszetős, szemrevaló. A megjelenés és személyiség menüpontok szépen kifejtettek, habár a megjelenés még lehetne hosszabb, hiszen azok a szemet gyönyörködtető jégkék pillantások megérnének még néhány bekezdést. ; )
Egy újabb fiatal uralkodó, ám de annál tartalmasabb volt az élete. Nem lehetett könnyű felnőni Damon mellett, de biztosan büszke rád! Én is az vagyok, hiszen nagyon szép karakterlapot olvashatok most.
A képességei kimondottan uralkodóhoz méltóak. Személyes kedvencem a kataklizma és a Hadba hívás szertartása. Veszélyes ellenfél tűnik, Mr. Darklord.

Nem szaporítom tovább a szót, érzem, hogy itt lihegnek a lelkek a nyakamban.



Elfogadva!

Mido



Admin
Admin
Nyomok :
466
Vándorlás kezdete :
2019. Dec. 03.
https://blackmoonfrpg.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal

Ugrás :
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Vámpírok-