Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Oldalunk himnusza
A Fórum itt kettészakadt, törvény az nincs, csak akarat!
Két Tagunk folyton harcban áll, középút nincsen, ez szabály!

Hogy legyek bölcs és józan én, egy hordó lőpor tetején?


Rómeó és Júlia - Verona
Kocsma
Friss nyomok
Merthverun forrás
Szomb. Dec. 30 2023, 23:58
Pyria Thoraen
Brelvek
Pént. Dec. 29 2023, 20:18
Delilah Roatz
Rin
Hétf. Márc. 27 2023, 23:36
Rin
Misty Bethell
Kedd Szept. 06 2022, 19:46
Misty Bethell
Holdfény-árok
Vas. Szept. 04 2022, 19:35
Myrna Carpathia
A hónap posztolói
A hét posztolói

Rosemary Elizabeth Graham

 :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hibridek Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Szer. Jún. 16 2021, 12:28
"Ha teljes erődből rohansz, az épp csak arra elég, hogy egy helyben maradj
Vörös királynő hipotézis"
KARAKTER ADATAI
NÉV:
Rosemary Elizabeth Graham
KOR:
1555
NEM:
FAJ:
Hibrid - Vérfarkas-sárkány
RANG:
-
CSOPORT:
-
FOGLALKOZÁS:
Üzlet asszony, Cukrász, Vegyész, Eladó, Kereskedő, mikor mi
MEGJELENÉS
Első ránézésre egy 170 centiméter magas, kis túlzással 60 kiló grammot nyomó, jeges kékes-zöld szempárral rendelkező, nagyjából a harmincas évei elején járó hölgy. Eredeti hajszíne barna, de bármikor képes átfesteni, hogy aztán ismét visszatérhessen a természetesség jegyéhez. Nőies alakja megmutatkozik, mind az öltözködési stílusában mind a kerek, telt, tökéletesen kézre álló mellkasi domborulatokban, a formás, feszes fenekében és persze karcsú derekában. Itt pedig kiemelendő, hogy vékonyságában azért az avatott szemek láthatják, hogy csípője tökéletes méretű a gyermek/ek kihordására. Arca kissé kerek és hosszúkás, amolyan babapofi. De ha feldühíted, eltűnik az ártatlanság képe, és helyébe egy igazi fúria költözik. Majdnem mindig mosolyog, elvégre ez elengedhetetlen ilyen munkában. Ruha terén pártolja a szoknyákat, felsőtesthez simuló ruhákat, ezzel is kihangsúlyozva szépségét. Cipő kérdésében változó az ízlése, de itt a praktikusság, ami elsőbbséget élvez. Haját munka közben összefogva láthatód, de minden máshol kiengedve viseli. Ilyenkor mutatkozik meg igazán, milyen erős és szép hajzuhataggal rendelkezik.
Járása kecses, elegáns és kifinomult melyet még egy balerina is megirigyelne. Hangtalan és nesztelen, ellenben dekoratív testének köszönhetően nem észre vétlen.
Kevés ékszert hord és a sminkkel is csinnyán bánik, noha az Ő szakmájában ennél több réteggel rohangálnak a hölgyek.
MÁSIK ALAK
A hajamhoz hasonlóan bundám és tollaim barnák, egy kis fehér beütéssel, amely államon, mellkasom vonalában, szárnyam végein és farkam bolyhos csücskén látható.
Magasságom eléri a 3 métert, szárnyaim távolsága ehhez mérten dupla akkora. Füleim az ég felé merednek, hegyesek és minden neszt észlelnek. Tappancsom puha járás közben alig hagy nyomot és körmeim sem dísznek vannak, noha előbb harap ketté az erős, kissé hosszú állkapocs, melyet segítenek a hegyes fogak.
Ránézésre kissé veszélyes, de annál szelídebb példányként nem vetem meg, ha a bizalmi körömből valaki simogatással illet.
SZEMÉLYISÉG
Roppant céltudatos, művelt és lelkes. Kissé ugyan meggondolatlan és felelőtlen, de annál megbízhatóbb és szeretet teljesebb. Életkori sajátosság, hogy már kevés dolgon lepődik meg, és korához mérten igen bölcs. Előnyben részesít mindenkit, aki segítséget kér, és nem rest bepiszkolni a saját mancsait. Odafigyel a környezetére, egy kicsit talán rendmániás is. Előzékeny és kellő tisztelettel adózik annak, aki megérdemli. Mivel kevés a vele egykorú vagy idősebb, így mindenkit tegez, de nehezen viseli, ha valaki, aki egy bizonyos kor alatt van viszont tegezi. Munkájához hűen igen keménykezű és igazságok.
ÉLETÚT
Történetem 1555 évvel ezelőtt kezdődött, amikor is édesanyám életet adott Nekem, egyetlen gyermekének, akit egy sárkány nemzett.
Nem részletezném gyermekkorom, mert nem tudok rá rosszat mondani. Szeretetben és békességben nevelkedtem két faj tökéletes képmásaként. Emberi alakban éltünk, ám 14 évesen az első átváltozásom követően a hegyekbe költöztünk. Mondanom sem kell, egy tinédzser nehezen emészti meg a költözést, pláne ha az az isten háta mögé két sarokkal történik. Mindentől elzártan élve, csak két személlyel beszélgetve, kissé SOKK volt. De muszáj volt elsajátítanom az átalakulást és állatias ösztöneimet sem ártott kordában tartanom. Így tanulásom egy új szakaszba lépett. Hosszú és keserves évek teltek el, mire mindent tökéletesítettem. Itt gondolok a repülésre és a vadászatra egyaránt földön, mind égen.
Ezután már nem volt más hátra, mint a vissza szokás az emberek közé. Újabb kihívás. Ekkor már életem negyvenedik évét tapostam. Igen tudom, sokáig tartott, nem kell felemlegetni.
Új emberek, új város, első szerelem, akit felnőtt fejjel megélhettem. Na, itt jött a következő sokk, amikor is végignéztem egy csókokkal teli éjszakán szerelmem emlékeit. Nem kell mondanom, hogy a gyomrom is felfordult. Mert a kedves férfi, akit megismertem egy szadista, élvhajhász volt, aki nem volt rest és kínok között, étlen-szomjan tartott különböző fajú nőstényeket egy elhagyatott pincében. Hogy pontosan mi történt azt nem tudom, de amikor felfogtam a tetteimet és az övéit, már állati alakban, a fejétől elválasztott testet szemléltem. Nos, mivel idegen szagot nem éreztem így gondolom a dühöm felülkerekedett az elmémen és kettétéptem. Hupsz, vagy ez így. Természetesen kiengedtük a nőket, majd eljött életem következő tanulással töltött évszázadai. Itt viszont nem vonulhattunk el, hogy meg tanuljam uralni a képességemet, melyet édesanyámtól örököltem. Muszáj volt belevetni magam az emberek és fajok sokaságába, hogy meg tanuljam uralni és nem megbolondulni a képességtől. Mert bármennyire is jónak tűnik, azért elég bosszantó, ha nem figyelek oda, megölhetek valakit, vagy végig nézhetem hány nővel, férfival hentergett eddig. Kissé frusztráló, de meg tanultam elfogadni és uralni.
Mivel a fejlődés nem állt meg, így kitanultam pár szakmát is. Mind közül a kedvencem melyekkel ma is foglalatoskodom az a cukrászat és a kozmetikumok készítése.
Életem újabb szakasza a robbanással kezdődött. Én egy a robbanástól távolabbi területen voltam, épp üzletet kötöttünk, amikor is bekövetkezett a pusztítás. Mértéke és a károk hatalmasak voltak. Sajnos egyetlen élő rokonaim is a semmibe vesztek a robbanást követően. Mondhatnám, hogy sopánkodok és bosszút esküdök, de ennek mi értelme lenne? Már nem hozhatja Őket vissza semmi, akkor pedig mi értelme? Természetesen meggyászoltam őket, mielőtt bárki azt hinné, hogy érzéketlen tuskó vagyok, de minden mástól eltekintettem. Nem Én voltam az egyetlen, akit veszteség ért.  Ezután csak jártam keltem a világban, mikor mivel kerestem a kenyerem.
Sok minden történt az elmúlt évszázadokban, melyeket akár részletezhetnék is, de nem fogok. Legyen elég annyi, ha ennél egy finom süteményt vagy vennél valami szépitészeti kelléket magadnak, barátodnak, gyere bátran. Mindenre találunk megoldást.
Még említésre méltó az a kis „csók biznisz”, ami esténként folyik az üzlet alagsorában.
KÉPESSÉG

Basium

Ez a képesség egy öröklött ajándék. Mint a neve is mutatja a használónak és a kiválasztott félnek érintkeznie kell. Ez legtöbb esetben az ajkakat érinti, de van amikor-gyógyítás- a sérült felületen is elegendő egy lehelet könnyű csók. Jelenleg öt csók különíthető el:

Emlékek csókja - aktív

Egy csókkal képes bele látni a másik lelkébe és ezzel elérni az emlékeit. Ez lehet fél perccel ezelőtti emlékek, vagy a születés pillanatának emlékei. Ha nagyon koncentrál akár képes befolyásolni egy-egy emléket akár jó, akár rossz irányba. Ehhez a csókhoz legalább 5 másodpercig kell össze érnie az ajkaknak, az emlék manipulációhoz pedig még tovább.

Igazmondás csókja - aktív

Képes rávenni bárkit, hogy elmondja az igazat, akár a legféltettebb titkával együtt. Akit megcsókol ennek a képességnek a használata közben, az 1 órán keresztül nem képes másra, csak igaz mondásra.

Gyógyítás csókja – aktív és passzív

Aktív: A gyógyítás mértéke függ a sérüléstől, és hogy mennyi ideig érnek ajkai a másikhoz. Ezt nem feltétlen kell szájra adni. Ellenben képtelen leszakadt/elvesztett végtagokat visszanöveszteni. Kisebb sérülések, esetleg belső sérülések gyógyítására alkalmas.
Passzív: Önmagát is gyógyítja, folyamatosan. Viszont itt is igaz, hogy a leszakadt végtagot nem képes visszanöveszteni.  

Pecsét/Ígéret/Szerződés csókja - Aktív


Úgy működik, mint egy papír alapon aláírt szerződés, megegyezés. Az ígéretet minden áron be kell tartani, ellenkező esetben a szabály szegőre halál vár. A halálmód mindig más, ezt Ő sem tudja befolyásolni, de megérzi, ha megszegik az alkut.

Halál csókja - Aktív

Ezzel a csókkal elszívja a másik életerejét, lelkét melytől az illető meghal. Hátul ütője, hogy csak úgy működik, ha véréből készült rúzs van az ajkain.

A képesség nem másolható, aki megpróbálja… Hát sok sikert.
KÉPZETTSÉG
Írás, olvasás alapvető tulajdonság. Tökéletesre fejlesztette a kemikáliák, szépészeti szerek készítését és eladását. A cukrászat sem áll távol tőle. Fegyverek tekintetében a precizitásra törekszik és az apróságokat kedveli, mint a tőr, esetleg méregbe mártott dobótű használatát, ellenben a kardforgatással is elboldogul.
EGYÉB
Van a város szívében egy cukrászdával egybekötött üzlethelyisége, ahol nem csak a bendődet tömheted meg, de akár meg is szépülhetsz! Bárki betérhet, nincs faji korlátozás. Wink
Azonban ha este érkezel, más ügyben jössz, mint a sütemény, így az oldalajtó a te ajtód, mely levezet a pincébe, ahol a titkos kis üzleteimet bonyolítom.
Rosemary Elizabeth Graham
Rosemary Elizabeth Graham
Nyomok :
3
Vándorlás kezdete :
2021. Jun. 16.
Vissza az elejére Go down
Pént. Jún. 18 2021, 19:27
Rosemary Elizabeth Graham Vivi_e10
Kedve Rosemary Graham kisasszony!
Miután hosszú küzdelem, vér, fájdalom és sérülések által visszaszereztem eme izzó szegélyű papírosom a nagy fehértől... Úgy hiszem, a nedves lapaljtól eltekintve átolvashatjuk a szöveg látható részét.
Csókok izzanak a szemeim előtt, és felfedeztem egy rúzsfoltot a homlokomon, amiről fogalmam sincs, hogyan került rám... A története megnyerő, és be kell hogy valljam magam is éreztem már hasonlóan mikor költözésre került a sor... Most, hogy letöröltem a lemoshatatlant. Halvány jelével még a homlokomon, rányomom elfogadási pecsétem eme karakterlapra és...

A levél többi része elfolyt a víztől, és úgy fest mintha valami aminek sok foga van megrágta volna...


A KARAKTER ELFOGADÁSRA KERÜLT, DE GAZDÁJA LEMONDOTT RÓLA! HA MEGTETSZETT JELEZD AZ OLDALSÓ CHAT-BEN alias KOCSMÁBAN, HOGY ELVINNÉD. OTT MEGKAPOD A JELSZÓT HOZZÁ!
JÓ JÁTÉKOT! Smile
U.i.: Bármit megváltoztathatsz! Semmi sincs kőbe vésve! Wink
Admin
Admin
Nyomok :
466
Vándorlás kezdete :
2019. Dec. 03.
https://blackmoonfrpg.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
1 / 1 oldal

Ugrás :
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hibridek-